Veel slapen als je een beperking hebt is belangrijk om gezonder oud te worden. Revalidatiecentrum De Hoogstraat onderzoekt samen met UMC Utrecht wat er nodig is voor onze jeugd (met beperking)  om in 2040 tot de gezondste generatie van de wereld te behoren. 

 

Het JKF Kinderfonds heeft zich samen met 19 Nederlandse gezondheidsfondsen in 2020 aangesloten bij de Gezonde Generatie. Het doel is om projecten te ondersteunen en te initiƫren die kunnen helpen om onze jeugd op te laten groeien tot de gezondste generatie van de wereld in 2040. Projecten zoals te zien in het filmpje van Revalidatiecentrum de Hoogstraat en UMC Utrecht worden door het JKF KInderfonds daarom graag ondersteund, helpt u mee?

Help ons de kwaliteit van leven van onze doelgroep te verbeteren en steun het JKF Kinderfonds!

Youtube

 

Instagram

Facebook

Contactinformatie

JKF Kinderfonds

Heijenoordseweg 3 
6813 GG Arnhem

telefoon: 026-3526981 

email: projecten@jkfkinderfonds.nl